Працівниця каси протягом року грабувала з рахунків пенсіонерів по 500-1000 гривень. "Карала" тих, хто не вмів користуватися банкоматом.

Довірливі пенсіонери переводили в готівку гроші в касі, а шахрайці якраз це і було потрібно. Доки пенсіонери стояли біля віконця, жінка встигала провести дві банківські операції – зняти необхідну клієнтові суму і кілька сотень гривень собі. Підписи на квитанціях вона підробляла.

Викрити злодійку вдалося завдяки пильності одного постраждалого, який моментально помітив нестачу коштів на рахунку і звернувся до aдміністрaції бaнку. Пізніше до керівництва відділення почали надходити ще скарги того ж змісту.

Поліція направила квитанції про проведення бaнківських оперaцій на експертну оцінку і там було підтверджено, що підписи на них – підроблені.

Як повідомляв Знай.ua, у Дніпрі накрили небезпечну аферистку, зливала особисті дані в обмін на конверти/

Популярні новини зараз

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, як на Полтавщині знешкодили угрупування шахраїв, яке наживалось на фейкових продажах сільгосптехніки.

Як писав Знай.ua у Запоріжжі місцеві мешканці впіймали в магазині "SitiOpt" шахрайку і привели її у поліцейську дільницю.