У Вінниці, де після окупації Донецька знаходиться ДонНУ імені Василя Стуса урочисто відкрили погруддя відомого борця за волю та незалежність.

“Доля Стуса, як і доля університету, - це боротьба за волю і незалежність”, - наголошували учасники зібрання, повідомляє Голос України.

Сепаратисти зняли пам'ятну дошку з корпусу філологічного факультету, де у 1954-1959 роках навчався Герой України Василь Стус. Прибрали його скульптурне зображення.

Студенти та викладачі впевнені - можна знищити пам'ятник, але не силу духу. Стус не здався комуністичному тоталітарному режиму. Так само вистояла, не здалася сепаратистам і бойовикам його альма-матер.

Ректор ДонНУ доктор юридичних наук професор Роман Гринюк зауважив:

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

“В окупованому Донецьку залишився барельєф Стуса. Куди б його окупанти не прибрали, він є свідченням того, що Донбас - це Україна, що Донбас був, є і залишається українським. Переконаний, що образ нашого випускника Героя України Василя Стуса, який щодня зустрічатиме студентів, нагадуватиме їм про незламність духу і віддану любов до України”.

Як повідомив Знай.ua боєць ЗСУ підрахував, скільки бойовиків "поклали" українці.

Нагадаємо, Знай.ua стало відомо, що у харківській школі батькам учнів видали заяви, в яких вони нібито просять керівництво навчального закладу ввести вивчення мови окупантів.

Портал Знай.ua розповідав, що в Одесі загинув легендарний лікар.