Осінь поступово спливає, нагадуючи українцям, про настання холодної пори року, а зокрема і опалювального сезону. На Вінниччині три теплопостачальника саботують початок опалювального сезону через несплату боргів.

НАК "Нафтогаз України" повідомляють, що серед виробників та провайдерів тепла є кілька підприємств, які не виконують законодавчі норми. Йдеться про мінімальний рівень розрахунків для отримання газу за спеціальними домовленостями. На Вінниччині боржників троє: два підприємства-боржники знаходяться у обласному центрі, та одне – в Могилів-Подільському.

За інформацією Навтогаз України, через борги, підприємства не зможуть надавати вчасно населенню тепло, та створюють загрозу зриву початку опалювального сезону в Україні. Це ТОВ "Вінницький агрегатний завод", ДП "Теплокомуненерго Маяк" ПрАТ "Вінницький завод "Маяк" і Могилів-Подільське міське КП "Теплоенергетик".

За даними Знай.ua, У садочках Львова - холодильник, опалення у Львові ввімкнуть 4 жовтня.

Популярні новини зараз

Найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Як передавав Знай.ua, рідне місто Фреймут на Львівщині може залишитися без опалення.

Крім того, Знай.ua писав про те, що з наближенням до опалювального сезону 2019-2020рр зникають економічні підстави для зниження цінових обмежень.