"Судячи з тексту рішення суду, психолого-лінгвістичну експертизу запропонував провести ... юрист Верховної Ради. Схоже, Парубій так грунтовно "дістав"усіх працівників парламенту, що незабаром вони самі звернуться до судмедекспертів з проханням провести повноцінну психіатричну експертизу спікера ВР".

Так прокоментував повідомлення про майбутню експертизуі, яку Печерський районний суд Києва призначив спікера ВР, блогер Олексій Куракін, - повідомляє "Кореспондент".

Нагадаємо, 7 травня 2018 року Печерський районний суд Києва прийняв рішення призначити судову психолого-лінгвістичну експертизу голові Верховної Ради Андрію Парубію - експерти "Українського бюро лінгвістичних експертиз НАН України" повинні визначити істинні причини і мотиви, що спонукали на той час першого віце-спікера Парубія в січня 2016 року звинуватити в залі парламенту Віктора Медведчука в сепаратизмі.

"В результаті позову Медведчука до Парубія вийшла класична" вилка ". Якщо експерти підтвердять, що Парубій діяв свідомо, йому доведеться відповідати за те, що він скористався службовим становищем, щоб озвучити завідомо неправдиву інформацію. Якщо ж експерти дійдуть висновку, що Парубій в силу особливостей свого здоров'я не в силах усвідомлювати, що він говорить і робить, постане питання, чому така людина сидить в кріслі голови Верховної Ради України", - звернув увагу Куракін.

Українська Феміда не в перший раз пред'являє обґрунтовані претензії спікерові парламенту, зазначив блогер.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

"Ще 7 листопада 2016 року Печерський суд Києва визнав недостовірною інформацію, поширену тодішнім секретарем РНБОУ на брифінгу 4 липня 2014 року, коли А. Парубій заявив, що лідер руху" Український вибір "нібито причетний до подій на Сході України. Згідно з рішенням Печерського райсуду, Парубій повинен провести брифінг, в ході якого повідомити ЗМІ про дане судове рішення і публічно визнати, що говорив неправду. Але віз і нині там. і Парубій цинічно ігнорує рішення суду, сподіваючись, що його висока посада поки що дає йому таке ін АВО", - вважає Куракін.

На думку блогера, єдиний сенс існування політичних тимчасових правителів з "партії війни" - захист своїх корисливих інтересів.

"Тому вони завжди будуть програвати Медведчуку, який сьогодні висловлює запит більшості українців на світ і порядок. Судіть самі: за час своєї роботи спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в Мінську звільнив понад тисячу осіб з обох сторін. При цьому тільки на територію України йому вдалося повернути 481 людини. Останній відомий випадок - це звільнення прикордонників Богдана Марцоня і Ігоря Дзюбака, яких Медведчук повернув 2 березня цього року. Крім того, опозиційний політик послідовно відстоювання ет свою миротворчу стратегію, яка передбачає суворе дотримання і послідовне виконання всіх пунктів Мінських домовленостей, повернення Донбасу в Україну виключно політико-дипломатичним шляхом, відновлення промисловості як основи економіки країни, формування громадянського суспільства згоди і налагодження прагматичних, вигідних простим українцям відносин з усіма сусідами по європейського дому", - нагадав блогер.

Він також додав, що згідно з свіжої соціології, саме ідеологія Медведчука сьогодні найбільше відповідає політичному запитом українців.