Відомий український виконавець Олександр Пономарьов поділився курйозним відео на своїй сторінці в соціальній мережі instagram, на якому український фермер тягне трактором російський танк.
Українці неймовірний народ, який за два тижні війни, розпочатої Росією згуртувався, як ніколи раніше. ЗСУ, Тероборона і навіть прості фермери і мисливці стоять на захисті рідної землі і не дають окупантам жодного шансу.

Конфіскація танка окупантів. Фото: скрін з відео
Конфіскація танка окупантів. Фото: скрін з відео

В останні дні в Україні з'явився новий тренд - власний танк російського виробництва. Бойові машини окупантів розтягують всі кому не лінь, навіть самі звичайні фермери. Так, Олександр Пономарьов показав одного з таких героїв, який відбуксирував танк окупантів на тракторі до себе додому.

"У господарстві все стане в нагоді! Нехай буде біля будинку", - підписав ролик артист.

Популярні новини зараз
Депутат пояснив пенсіонерам, чому вони такі бідні Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт
Показати ще