Другий президент України Леонід Кучма звернувся до українців, щоб підтримати у воєнний час, та виразив гордість, що народився українцем.

Пряму мову експрезидента оприлюднила прессекретар Фонду Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своєму Facebook. Вона розмістила звернення Леоніда Кучми, у якому він звертається до народу.

Леонід Кучма. Фото: YouTube
Леонід Кучма. Фото: YouTube

"Рідні мої! Ми різного віку та статі, ми різної крові та віри, та усім нам сьогодні одне ім’я – Українці. І я гордий бути з вами одного імені. За все своє довге життя я ніколи не відчував стільки гордості, болю та гніву, як за ці дні. Хоча інколи здається, що і наша земля, і наші серця палають у вогні вже не 15-й день, а цілу вічність", - написав Кучма, який був президентом з 1994 по 2005 рік.

Також у своїй промові він зазначив, що відчуття таке, ніби путінські війська вічність бомблять міста України, та "цілу вічність весь світ бачить надлюдську мужність наших воїнів, самовідданість наших волонтерів, стійкість та згуртованість мирних громадян".

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

"Ніхто і ніколи не стримає наших людей, коли вони піднялися за рідну країну", - зазначив Кучма.

Він також зазначив, що знаходиться в Україні, та разом з захисниками готовий стояти до перемоги.

"Я лишаюся вдома, в Україні, тому що всі ми на рідній землі, іншої немає. І боронити її ми будемо до самої перемоги всі разом. Без поділу на партійні колони, без особистих інтересів та старих чвар. Об’єднавшись навколо Прапора, Армії, Президента", - написав Кучма.

Також Кучма приєднався до слів українців та прокляв рф "будьте вы прокляты".

Нагадаємо, раніше улюбленець українців Віталій Кім зізнався, що росіяни вже відмовилися йти проти воїнів ЗСУ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", жителя Росії оштрафували за жарт над буквою Z у соцмережах

Також "Знай.ua" писав, що Олексій Арестович заявив, що росіяни не зможуть взяти Київ.