Відомий український виконавець Андрій Данилко розповів, що на його думку означає буква "Z" на військовій техніці російських окупантів. Думками артист поділився в ефірі телеканалу "Україна 24".

В Україні вже більше двох тижнів триває війна, яку розпочала Росія. Війська, що увійшли на територію України, позначають свою техніку, зокрема танки, БТРи та автомобілі літерами, серед яких "Z".

Андрій Данилко. Фото: скріншот youtube
Андрій Данилко. Фото: скріншот youtube

Відзначається, що дані букви означають напрямок руху військових на тому чи іншому місті, але співак Андрій Данилко поділився власним баченням з цього приводу. Він заявив, що на його думку "Z" - це дупа, і саме це очікує всіх окупантів на українській землі.

Популярні новини зараз
Понад 50 млн на користь агресора: дружина Медведчука Марченко підпільно фінансувала росгвардію та МВС рф Різниця у 28%: українцям у лютому пропонують газ дорожчий за 8 грн за куб Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

"Я все-таки зрозумів, що означає для росіян буква z - Дупа. Що вас чекає? Дупа!",- заявив український виконавець, коментуючи позначення ворожої техніки.

Раніше Знай писав, Наталя Могилевська ледве стримала сльози, згадуючи українців, що ночують в метро: "Не можу згадувати наші обійми". Співачка згадала, як ходила до людей в метро, щоб обмінятися підтримкою в цей важкий час.

Також ми писали, улюбленець українців Віталій Кім зізнався, що росіяни вже відмовилися йти проти воїнів ЗСУ: хочуть жити. Окупанти не хочуть воювати, але не можуть повернутися, адже їм загрожує розстріл.

Нагадаємо, Тарас Тополя з "Антитіл" зарядив українців на перемогу словами Тараса Шевченка: "За вас правда, за вас сила і воля свята".