У США запропонували 50 тисяч доларів за ліквідацію шанувальниці "русского мира", російської співачки Юлії Чичеріної, яка напередодні зрізала український прапор з будівлі міської ради Енергодара. Про це повідомив журналіст Сергій Іванов у twitter.

Російська співачка Юлія Чичеріна вже 8 років підтримує дії рф по відношенню до України. Нещодавно вона остаточно переконала всіх у своїй неадекватності і буквально поклонінню режиму Путіна. Артистка зрізала український прапор з будівлі міської ради Енергодара.

Юлія Чичеріна, фото Telegram
Юлія Чичеріна, фото Telegram

Так, на прихильницю "русского мира" оголосили "полювання". У США пообіцяли винагородити людину, яка ліквідує Чичеріну. Її голову оцінили в 50 тисяч доларів.

Скрін twitter
Скрін twitter

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

"Мій Каліфорнійський друг Зак пропонує $ 50000 за голову Чичеріної. Це без жартів. Не знаю, навіщо вона йому, але він попросив озвучити. Нормальні гроші, щоб ніхто ніколи не чув її гидкого вереску", - написав журналіст.

Раніше Знай писав, босі і голодні: російських школярів змушують приносити згущене молоко і шкарпетки для армії, що увірвалася в Україну. Російських школярів змушують приносити їжу і речі для російських солдатів.

Також ми писали, російські військові були знищені воїнами ЗСУ, намагаючись взяти штурмом Харків: їх втрати не злічити. ЗСУ продовжують гідно відповідати російським загарбникам.

Нагадаємо, російські окупаційні війська мають запасів лише на три дні - "Ні палива, ні їжі". Російські загарбники залишилися в Україні без палива і запасів і відмовляються йти в бій