У Чернігівській області росіяни тримали в підвалі понад 150 заручників, розповів голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Окупанти утримували людей у шкільному підвалі села Ягідне в тісноті, антисанітарії і лише іноді дозволяли виходити на вулицю.

Тіла мертвих росіяни теж не дозволяли виносити, тому люди були змушені перебувати поруч з трупами. Жити і щодня дивитись на своїх мертвих родичів та знайомих.

"Тут хворіли і вмирали. Тут живі були поруч з мертвими. Голод. Спрага. Страх. Біль. Відчай. Туалет на відро. Задуха. Діти. Там були жінки і діти. Я поклоняюся їх мужності і витримці. Це жахливо. За це ворог теж обов'язково відповість. Відповість по повній", – зазначив Чаус.

Популярні новини зараз
Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Штраф від 340 до 680 гривень: водіям нагадали про покарання за поширене порушення
Показати ще