У соціальній мережі розмістили дуже цікаву інформацію, в якій можна дізнатися про пошукові запити орків, які хочуть дізнатися справжні втрати серед своїх «визволителів».

Відповідну публікацію оприлюднили в Telegram-каналі «Перша приватна мемарня»

"Та це так! @privatnamemarnya", - підписана публікацію в соціальній мережі.

Також на самій картинці можна побачити напис: «За запитом "на Україні загинув" вже 50 тисяч публікацій. Навіть при дублюваннях втрати шалені. Слава ЗСУ!».

Популярні новини зараз
Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Українці вирішили не мовчати і почали писати свої відгуки.

"Жирік дозволив, всьо врегулював", "як там, атріцательно живий салдат повернувся додому із ученій", "Там дати по фільтрам хоч змінили?", "О, це ж можна порахувати", "Шо це британська спецоперація", "помер , загинув , здох, втратив/втратив життя, убитий, упав , не залишився в живих, знайшов свій кінець, помер, поліг, згинув", "вже змін - забувши "до" додати", "пропав безвісти", "Ну можна ще потрапив у полон додати тоді", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Крім цього, є ще одна статистика, яка може показати неймовірний ефект. Кількість пошуків вКонтакте "на Україні загинув" перевалило позначку в 330 тисяч записів.

Нагадавши, українцям розповіли, як проходить евакуація жителів з Донбасу.

Як раніше повідомляв портал "Знай", Олексій Арестович розповів про 15-ту поразку окупантів у Чорнобаївці.

Також портал "Знай" писав, що генштаб ЗСУ показав, як провалюються плани Путіна на 50 день війни в Україні.