Служба безпеки України перехопила розмову одного з російських окупантів зі своєю мамою. Прослухавши перехоплену бесіду, можна почути, як мати не вірить словам свого сина, який прямо зізнався у злочинах проти українців.

Відповідну розмову можна прослухати на каналі Vovan Botan в YouTube.

"Синку, не втрачайте бойового духу! Стільки відео, що вони там творять. Ти знаєш, ви робите велику справу. Ось це запам'ятай! І всім передай!", - каже в розмові російська мати своєму синові, який бере участь у війні на території України.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

При цьому, можна почути, як сам російський окупант робить відверте зізнання. Почувши розмову, яку перехопила Служба безпеки України, можна почути, як хлопець розповідає своїй мамі про те, що вони вбивають звичайних людей і дітей.

Популярні новини зараз
Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини
Показати ще

"Що ми робимо? Вбиваємо цивільних і дітей", - зізнається в розмові російський окупант.

Мати, в свою чергу, настільки зазомбована, що навіть не вірить своєму власному синові, який скоює злочин в Україні і в ньому сам же зізнається.

"Ні, ви не вбиваєте цивільних і дітей! Ви фашистів вбиваєте, бл*ть!", - каже в розмові жінка.

Нагадаємо, що СБУ перехопила розмову окупантів, які готові піти на вбивство, аби не брати участь у війні в Україні.

Також портал "Знай" писав, що СБУ перехопила розмову російського окупанта, який зізнався у вбивстві Українки.

Як раніше повідомляв портал "Знай", стало відомо, хто говорив російському окупанту ґвалтувати українських жінок.