Солдат окупантів завів щоденник та став вести записи з 23 лютого 2022 року. Однак йому слід було купувати менший записничок, адже раптом не стало кому занотовувати "пригоди бувалого".

Захисники показали щоденник окупанта, який завів з надією, що буде читати нотатки з нього, своїм онукам, та крім записів, що потрапили під обстріл, цінних даних, а тим паче захопливих історій в стилі "Бравого солдата Швейка", так і не вийшло.

Щоденник окупанта. Фото: Youtube
Щоденник окупанта. Фото: Youtube

Назвав свій щоденник окупант "Поєздка по Украінє".

"23 лютого — почали рух з колоною.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

24 лютого — заїхали на територію України. (тобто знає, що така існує, і визнає, що це чужа територія! Виявляється).

26 лютого — потрапили під обстріл танків.

3 березня — потрапили під обстріл мінометів.

5 - березня водії поїхали у відпустку.

10-15 березня — нерозбірливо..

20 - 21 березня — село Малинівка обстріл з мінометів".

На цьому записи в щоденнику завершуються.

Вже 24 квітня останній запис зробили воїни ЗСУ, які відшукали особистий записничок окупанта, і він надзвичайно красномовний:

"24 квітня. Гуляй Поле. Здається здох.", - написали червоним маркером українські захисники, які попри біль втрат продовжують підбадьорбвати себе гарним почуттям гумору.

Нагадаємо, раніше російські війська знову почали вдаватися до ядерного тероризму та запустили дві ракети над атомними електростанціями України.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Росії тривають заворушення, в місті Уссурійськ загорілася місцева авіабаза.

Також "Знай.ua" писав, що російський окупант в перехопленій розмові визнав силу ЗСУ, їхня армія і поруч не стояла.