Стало відомо про те, що Ізраїль і ряд інших країн закликали своїх громадян найближчим часом покинути Придністров'я. Пов'язано це з ситуацією, що загострилася.

Про це повідомили Міністерстві закордонних справ тих країн, які висловилися про ситуацію там.

У четвер, 28 квітня Ізраїль і Німеччина, Канада, США і Болгарія закликали своїх громадян в швидкому порядку покинути територію так званої "ПМР", а також утриматися від поїздок туди.

Блокпости у "Придністров'ї". Фото: Telegram
Блокпости у "Придністров'ї". Фото: Telegram

"У зв'язку з погіршенням ситуації з безпекою в Придністровському регіоні і враховуючи, що можливості МЗС надавати допомогу громадянам Ізраїлю, які там проживають, обмежені, громадян Ізраїлю закликають якомога швидше покинути Придністров'я. Крім того, МЗС закликає громадян Ізраїлю, які планують прибути в Придністров'я найближчим часом, скасувати свою поїздку в даний час" - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз
Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Ніколи не робіть пікірування для цих культур: секрети дачника, які збережуть урожай Підкорює джунглі та розкішні яхти: син мера Коломиї Олег Станіславський пішов стопами Тищенка та втік на Балі Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Придністров'я
Придністров'я

А ось в німецькому МЗС зазначили, що ситуація вкрай погіршилася, і саме тому від поїздок туди варто утриматися.

Справа в тому, що після заявлених російською стороною амбіцій щодо захоплення цієї території, на якій за їхніми словами відбувається "утиск" російськомовного населення, в Придністров'ї почалися заворушення. Постійно чути вибухи, стрілянина, а також провокації, в яких, звичайно ж, російська сторона і проросійська влада на території звинувачує українську сторону.

Придністров'я
Придністров'я

Крім того, Болгарія закликала своїх громадян покинути не тільки республіку, а й Молдову. Пов'язано це зі складною політичною ситуацією.

Нагадаємо, що російська пропаганда придумала новий фейк про ЗСУ і "Придністров'я"

Раніше повідомлялося, що невизнану республіку Придністров'я залишають люди - на кордоні з Молдовою кілометрові затори

Також, зірка ЗСУ заявив, що ФСБ в Росії блокують допомогу рашистській армії