Росія не відмовилася від планів захопити Київ, та всю Україну, лише обрала іншу стратегію.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Олексій Громов. Фото: YouTube
Олексій Громов. Фото: YouTube

"Імовірними наступними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби щодо взяття під контроль території Одеської, Миколаївської та частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору до Придністровського регіону Республіки Молдова", - заявив Громов.

Він також вважає, що путін не перестав плекати надію захопити усю територію нашої країни. Після створення сухопутного коридору в невизнане Придністров'я, може йтися про захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, інсценування перевиборів до законодавчих та виконавчих органів влади з проведенням до влади проросійських сил.

Популярні новини зараз
"Росіяни готують сюрпризи": відома тарологиня передбачала небезпеку з боку Криму, але наші бійці готові ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Плани з захоплення. Фото: Telegram
Плани з захоплення. Фото: Telegram

Президент рф таким чином хоче створити абсолютно нове утворення та приєднати його до рф.

"Таким чином, противник намагатиметься досягти своєї стратегічно-політичної мети. Але це його думки. На їхні думки є наша протидія", - заявив Громов.

Раніше голова Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов заявив, що ОВА готується до всіх можливих сценаріїв росіян, включно з повторною спробою захопити Київ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що окупанти після колосальних втрат в Україні почнуть відправляти в гарячі точки випускників училищ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мобілізовані громадяни "ДНР" почали порівнювати фронт із зоною.

Також "Знай.ua" писав, що російські загарбники, які скоїли воєнні злочини на території України засуджені до ув'язнення.