Українських героїв з кожним днем стає все більше. Багато чоловіків і жінок їдуть на фронт для того, щоб захищати рідні землі від російського зла.

Цього разу мова пішла про чоловіка з ім'ям Андрій, який має позивний "Чорний". У цивільному житті він був відомим кінним каскадером, але, тепер змінив шаблю на автомат, і обороняє наші землі.

Військовий Андрій, фото: вільне джерело
Військовий Андрій, фото: вільне джерело

З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік став військовослужбовцем Національної гвардії.

Васильківський районний окремий козацький полк імені Івана Мазепи, керівником якого є Андрій, налічував 17 чудових коней, але з початком повномасштабного вторгнення їх довелося продати.

Популярні новини зараз
2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Військовий Андрій, фото: вільне джерело
Військовий Андрій, фото: вільне джерело

Спочатку Андрій разом з 14 односельцями були в територіальній обороні міста Київ, однак, через деякий час вони прийняли рішення стати частиною Національної гвардії, і тепер обороняють Чернігівську область. Завдяки спільній роботі, російські окупанти не зможуть пробратися, і їм покажуть, де їх місце.

"Перемога однозначно буде за нами. Україна все життя бореться за свою незалежність. Ми спокійний народ, але якщо ступити на нашу землю, та ще й на зорану, то тоді стережіться", - з грізним поглядом додає Андрій.

ВСУ, фото: Facebook
ВСУ, фото: Facebook

Завдяки нашим героям перемога буде виразно за нами, і трапиться це зовсім скоро. Потрібно ще зовсім небагато почекати, і можна буде знову поїхати в Крим, або ж на екскурсію на Донбас.

ВСУ, фото: Facebook
ВСУ, фото: Facebook

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко намагається уникнути прямої участі у війні, проте Путін не дає спокою

Раніше повідомлялося, що історія українського героя, якийборонив "Азовсталь" до останнього подиху

Також, ФСБ-шники намагаються дискредитувати новий рух в рф "Вільна Росія", і поширюють фейкові листівки