Стало відомо про те, що в центі Маріуполя було знайдено ще одне місце масового поховання мирних людей. Тих, хто спокійно жив на цих землях до приходу російської влади, якщо її так можна назвати.

Супутником було зафіксовано вже четверте місце масового поховання біля оточеного Маріуполя. Це прямо в самому місті, і не так далеко знаходиться Центральне кладовище.

Про це стало відомо після того, як були проаналізовані знімки компанії Maxar.

Маріуполь, фото: вільне джерело
Маріуполь, фото: вільне джерело

Про це місце міському голові Маріуполя Петру Андрющенку повідомили кілька днів тому. До міськради надійшла інформація про розконсервацію історичного кладовища "Некрополь", де може перебувати так звана "братська могила".

Популярні новини зараз
Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Чи закінчиться пільговий період: в Міненерго розповіли, якими будуть тарифи з 1 квітня Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Кладовище, фото: скріншот з відео
Кладовище, фото: скріншот з відео

Це місце було знайдено, і складається воно їх двох траншей, що досягає не менше 30 метрів в довжину.

Ховати людей масово тут почали ще на початку березня. На знімках за 9 березня вже видно, що дві траншеї, де масово ховали людей, закопані.

Маріуполь. Фото: Youtube
Маріуполь. Фото: Youtube

Кадри говорять самі за себе. Це не люди з нами воюють. Їм абсолютно плювати на життя інших.

Все за даними української влади в Маруіполі, від рук окупанта померло не менше 25 тисяч громадян. Це справжній геноцид нашого народу.

Потрібно зробити все можливе, щоб вигнати з наших земель українську армію, і завдяки Збройним силам України, відбудеться це зовсім скоро.

Нагадаємо, що українські бійці вміло знищили склад з боєприпасами ворога, навівши артилерію точно на ціль: залишили лише жменьку попелу

Раніше повідомлялося, що Михайло Федоров показав, як у Росії реагують на смерть окупантів їхні близькі

Також, що окупанти рф почали погрожувати своїм дружинам, робитимуть все те, що в Україні