Українці масово починають повернення в країну, сподіваючись, що перемога нашої країни у війні з росією трапиться ось-ось.

Багато експертів просять громадян не поспішати з такими рішеннями, хтось взагалі попереджає, що війна триватиме до наступного року.

Чи так це, розповів відомий нумеролог Владислав Грицай.

Бійці з Азовсталі. Фото: Youtube
Бійці з Азовсталі. Фото: Youtube

Нумерлог просить всіх забути про якусь містику в датах початку війни. Були люди, які говорили, що і Перша і Друга світові війни були пов'язані з числом 68 і прив'язали це число і до 24 лютого 2022 року.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

"Це хороший маркетинговий хід. До нумерології це не має ніякого відношення, нічого спільного... Дату початку війни потрібно пов'язувати з путіним. Третьої світової ніякої немає, це років 20 не трапиться ще точно. Є момент путіна - у путіна був план до 100-річчя створення Радянського Союзу відновити його. У нього є свій коник і він хотів почати з України... До грудня він хотів його відновити.... 24 лютого - це рівно півроку до 24 серпня, до Дня Незалежності України. Шамани путіна сказали йому, що ця дата підходить для ва-банку. Ми бачимо. що рф вже програла, але перші 2 тижні до 9-10 березня була велика ймовірність, що Україна впаде."

путін, фото: вільне джерело
путін, фото: вільне джерело

Ведучий Юрій Третяк просить нумеролога назвати переломні дати війни і взагалі важливі дні для українців. Експерт навчив, як вирахувати свої важливі дати для будь-якої людини особисто. А також розповів, що буде влітку у світі.

"Фінансова криза характерна для липня... Червень - місяць для того, щоб підготуватися до кризи і знайти креативні рішення, щоб створити базу для себе... Прораховувати військові дії дуже складно, потрібно враховувати багато нюансів. Але якщо брати загальну геополітичну історію, то серпень буде максимально вирішальним. У путіна в цьому році число серпня є важливим. Там або станеться його смерть, або повний крах його надій. Напевно буде жорстокість в липні, а з серпня почнеться розвал рф, як держави. Можливі бунти та інше".

мітинг в Росії
мітинг в Росії

Експерт зазначає, що коли розвалився СРСР, то день, коли була проголошена незалежність України став днем, в який закладена трансформація на духовному рівні.

"Те, що ми зараз бачимо - це те завдання і та мета, яка спочатку була в України, як якийсь поштовх для трансформації ідеї і віри. Коли ми переможемо, то багато речей зміняться. Ставлення до релігії, до віри, до сенсів... Через втрати життів. Але ми вийдемо на рівень розвитку настільки потужний... Ми з'єднуємо два світи - Азію і Європу і це не дарма. Рік трьох двійок - рік трансформації в щось нове, дає нам можливість проявиться через об'єднання... Виповнюється пророцтво, яке було багатьма сказано".

Нагадаємо, що астролог Влад Росс розкрив таємницю планет: що дасть Україні ретроградний Меркурій?.

Раніше ми повідомляли, що путін серйозно хворий, а на його місці буде Микола Патрушев - таролог Людмила Хомутовська розповіла про наступника.