Багато експертів прогнозують "гаряче" літо в Україні не тільки в плані погоди, але і в ході війни. На повну запрацює "ленд-ліз", який дозволить деокупувати території України.

Та й сам президент Володимир Зеленський каже, що цей етап війни і перемога будуть кривавими.

Про це повідомляв Знай.uа.

Володимир Зеленський. Фото: скрін youtube
Володимир Зеленський. Фото: скрін youtube

Ведучий Юрій Третяк звернувся за роз'ясненнями до нумеролога Владислава Грицая, щоб він пояснював всі події літа 2022 року з оглядкою на магію цифр.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Експерт упевнений, що ця війна дана Україні, щоб виповнити свою місію - об'єднати Європу і Азію.

"Коли будуть підписуватися... Можливо нова Конституція, або нова декларація, яка буде створювати нову країну в юридичному плані. На ментальному рівні це буде точно абсолютно нова країна. Я б дуже хотів, щоб коли буде підписуватися новий договір, Конституція або буде зміна гімну, щоб були всі дати враховані (Помаранчева революція, революція Гідності, повномасштабна війна з росією)."

Це Третяк пояснює тим, що День Незалежності - 24 серпня - це конфліктна дата. Конфлікт закапсулювався і розкрився ось зараз.

"Можна в дату вкласти сенс, який буде вести до процвітання, а не до війни".

Нумеролог Владислав Грицай, фото: Знай.uа
Нумеролог Владислав Грицай, фото: Знай.uа

Владислав Третяк зробив прогноз і за основними датами цієї війни.

"Перша дата була 24 квітня, 20-ті числа квітня. Цей той період, коли ми повинні були отримати перелом. Нас підтримало багато країн, були підписані договори - це воно і було. Наступний перелом повинен бути в серпні - повинні початися голодні бунти в рф. Ну і повноцінне відновлення буде - весна 2024 року. Це буде саме процвітаюча країна, країна, яку ми всі хочемо бачити. Наступний рік - рік 7 - рік, коли ті цінності, які ми здобуваємо, будуть вбудовуватися в новий світ і в себе. До того будуть ще конфлікти і нерозуміння в соціумі. 2024 рік - це рік, який ми будемо любити і згадувати. Про нього говоритимуть на уроках історії",- переконаний нумеролог.

Український Маріуполь до війни, фото з соцмереж
Український Маріуполь до війни, фото з соцмереж

Нагадаємо, що нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво".

Раніше ми повідомляли, що астролог Влад Росс розкрив таємницю планет: що дасть Україні ретроградний Меркурій?