Війна в Україні, проти рашистських окупантів, триває вже більше трьох місяців - пішов четвертий.

Це більше дев'яносто днів, величезна цифра, яка демонструє, наскільки сильний наш народ у боротьбі за власну свободу. Бо путіну не вдалося досягти бажаних результатів - захопити Київ за 2-3 дні, а також інші особливо значущі території. Натомість померло вже понад 30 тисяч окупантів, найімовірніше, їх навіть більше. Вони ніколи не повернуться додому до своїх матерів, дружин і дітей.

мітинг проти окупації. Фото: скрін youtube
мітинг проти окупації. Фото: скрін youtube

Дуже складно живеться тим, хто зараз перебуває на території активних бойових дій, а також в окупаційній зоні. Це стосується Херсонської, Запорізької, Донецької, Харківської та Луганської областей. На жаль, поки можливостей звільнити ці території-немає. Однак командування ЗСУ точно знає, як і коли це зробити. Для цього прораховуються всі кроки. Тому жителям під окупацією потрібно набратися терпіння.

Зараз дівчина в TikTok показала, як живе Мелітополь. Люди не здаються.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Мелітополь, мітинг. Фото: Youtube
Мелітополь, мітинг. Фото: Youtube

"У російських ЗМІ покажуть чергу за гуманітаркою, але не покажуть, як їм не раді - Мелітополь", - пише вона.

Вона демонструє спочатку натовп десь далеко, за її словами, що очікує гуманітарну допомогу. А потім показує українців, які не бояться висловлюватися про те, що рашистам в Україні і, конкретно, в Мелітополі - зовсім не раді.

@nbodyu

Мелитополь это Украина🇺🇦❤️ 💪🏼😉

♬ оригинальный звук - Veronika Bodyu

Нагадаємо, Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені

Як повідомляв "Знай.ua", фінансування пенсій під час воєнного стану: у ПФУ розповіли, чи варто побоюватися затримок

Знай.ua писав, в Маріуполі розвивається початкова стадія епідемії: росіяни звинувачують у всьому українців