Радник голови міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів повідомив, що існує велика загроза для переміщення диверсійних груп на Волинь, щоб розфокусувати український захист, та відволікти увагу від переднього фронту.

У своєму офіційному телеграм-каналі, Віктор Андрусів розповів, що попри те, що останні тижні були спокіні у плані відомостей про диверсантів, тепер стала відомо реальна загроза з території Бліорусі.

Затримання диверсанта, фото СБУ
Затримання диверсанта, фото СБУ

"Спостерігаємо такі наміри з території Білорусі. Є загроза того, що ці групи будуть перекидатися саме звідти на територію Волинської області. Такі дії мають на меті відволікання й відтягнення наших військ. Зрештою на звільнених територіях їм важко діяти, бо пильнує поліція, працюють блокпости та й люди стали уважнішими",

- написав Андрусів.

Популярні новини зараз
Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

Цікаво, що За даними Генштабу Збройних сил України, Білорусь планує збільшити чисельність своєї армії ледь не вдвічі: з 45 тисяч до 80 тисяч. Також йдеться про розконсервування озброєння, яке є у країни на зберіганні.

Нагадаємо, раніше ми писали, що російських загарбників, які потрапили в полон, утримують відповідно до Женевської конвенції, тому вони мають цілком комфортні умови.

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти розповіли про початок нового етапу холодної війни: світ знову ділиться на частини через росію.

Також "Знай.ua" писав, що розблоковані порти та відновлення морських перевезень: Резніков розповів, як Україні допоможе Туреччина.