Колишній зек і "людина, яка живе вулицею" Гриша Московський звернувся до ув'язнених, яких зараз агітують вступити у військові сили та поїхати до України.

Нестача живої сили у російських збройних сил змушує міноборони росії вдатися до "нетрадиційних способів комплектування". Це включає вербування ув'язнених. Кримінальні авторитети проти такого. Відповідне відео з'явилося на сторінках соцмереж. У зверненні Гріша попереджає зеків, що в разі, якщо вони візьмуть автомат в руки і поїдуть вбивати українців, вони стануть "бл*дями".

Гріша Московский. Фото: скриншот YouTube
Гріша Московский. Фото: скриншот YouTube

Він звернувся до всіх, хто може спокуситися на агітацію кремля. Наголошуючи, що навіть найтяжчі злочини ніщо в порівнянні з тим, що пропонує їм влада. Яким би не був тяжким злочин, той злочин на який штовхає кремль - у рази гірший і ганебніший. Він обматюкав всіх, хто візьметься тільки за зброю, та закликав думати, натякаючи, що це не Україна напала на росію, а навпаки.

Гріша Московский. Фото: скриншот YouTube
Гріша Московский. Фото: скриншот YouTube

Популярні новини зараз
Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня
Показати ще

Порядний мужик не піде вбивати дітей, жінок, старих і так далі. Не Україна напала на Росію, а російські правителі напали на Україну. І ви не йдете захищати свою батьківщину, а ви йдете мародерничати та грабувати Гріша Московський

Нагадаємо, ми писали, що українські артилеристи наводять жах на російських окупантів, випалюючи їхні позиції.

Як повідомляв "Знай.ua" російські окупанти масово пиячать і дезертують із передової, боячись вступати в бій із ЗСУ.

Також "Знай.ua" інформував, що російський пропагандист попрацював для української розвідки у прямому ефірі.