У США добре знають, в якому бункері сидить російський диктатор путін, і завжди готові завдати удару.

Про це висловився відомий український військовий експерт Олег Жданов під час чергового інтерв'ю.

На початку повномасштабного вторгнення всі розмови були про те, що путін боїться гніву людей, тому ховається від правосуддя у супер захищеному бункері, аналогів якому немає. У той час як президент України сидів у своєму Офісі на Банковій, при загрозі загинути щосекунди, лідер величезної країни ховається під землею.

Олег Жданов. Фото: скриншот Youtube
Олег Жданов. Фото: скриншот Youtube

Виявляється, розвідка західних країн може знати, де саме сидить путін, і якщо він перейде межу, то буде завдано удару.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

"Справа в тому, що вся увага спецслужб Заходу прикута до місця збереження ядерної зброї, а вона зберігається все разом - і тактична, і оперативна, і стратегічна, а також за розмовами в Кремлі. І як тільки з'являться перші розмови про застосування зброї, буде негайна реакція заходу" - каже Олег Жданов.

Ядерна війна, фото: вільне джерело
Ядерна війна, фото: вільне джерело

Він також згадав слова Бориса Джонсона, який пообіцяв у разі завдання ядерного удару по Україні відповісти навіть не проводячи жодних консультацій з НАТО, і в США також підтвердили свою готовність.

путін, фото: скріншот з відео
путін, фото: скріншот з відео

"Байден сказав, що удару буде завдано по центру прийняття рішень. Тобто вони дали чітко зрозуміти путіну, що як тільки він почне розмови про ядерну зброю, то вони знають, в якому саме бункері він ховається, і у них є зброя, яка може вивернути цей бункер навиворіт" - підсумував військовий експерт.

Нагадаємо, що світові лідери розпочали найнапруженішу боротьбу з часів холодної війни: Африці потрібно вибрати між Заходом та Росії.

Раніше повідомлялося, що День Незалежності 2022: астролог повідала, до чого готуватися українцям і хто у найбільшій небезпеці

Також військовий експерт прокоментував нові удари окупантів з Білорусі та дефіцит тактичних ракет.