Серйозні втрати на війні в Україні змушують Кремль проводити приховану мобілізацію та вербувати бійців, м'яко кажучи "не першої свіжості". Так, росія відправляє в Україну батальйон "Тигр", який складається з чоловіків передпенсійного віку явно прихильних до алкоголю. Кадри показали на одному із російських телеканалів.

Втрати росії на війні ростуть з кожним днем, а заповнювати їх стає все складніше. Щоб набрати нове "м'ясо", Кремлю доводиться проводити приховану мобілізацію, заманюючи щедрими виплатами на війну. Як правило, на такий спосіб "заробітку" погоджуються не найкращі верстви населення, а жителі глибинок, де панує злидні та алкоголізм. Прикладом цього новий батальйон "Тигр", який росія нещодавно сформувала і відправляє воювати.

Батальйон "Тигр" Фото: скрін youtube
Батальйон "Тигр" Фото: скрін youtube

В одному із сюжетів на російському телебаченні показали новобранців "Тигра". Батальйон складається з чоловіків передпенсійного віку, зовнішній вигляд яких говорить про їхню пристрасть до алкогольних напоїв та явні хронічні захворювання.

Популярні новини зараз
200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Раніше Знай писав, Ірина Верещук оголосила обов'язкову евакуацію: які міста та скільки людей планують вивезти, відмовитись можна письмово.

Також наш портал повідомляв, Генеральний штаб ЗСУ показав, як насправді відбувається мобілізація на росії: "Держава обманює народ, а той - держава".

Крім того, ми писали, російські війська намагалися знову захопити Харків, але лише втратили окуповані землі та людей – типовий день "другої армії світу".