Добровольці ТРО - брати близнюки Ілля та Микита, які народились в Ташкенті й мали достатньо можливостей виїхати за кордон в перші дні війни, залишилися захищати Україну від російських загарбників. Бажання боронити рідне місто стало безумовним пріоритетом для мужніх чоловіків.

Хлопці називають один одного "Малий", а їх суперечки нагадують гарячі сцени з культових бойовиків 90-х. Однак в рідному підрозділі не знайти більш харизматичних посмішок, аніж у цих двох, запевняють у пресслужбі Оперативного командування "Південь".

Доброволець Микита з позитивним "Найк", кваліфікований інженер в будівельній компанії, він впевнений, що "Не можна так просто зібратись, та виїхати з країни під час воєнного стану".

"Але якщо без жартів, то на той час ми думали лише про те, де можемо бути корисними зі своїм досвідом та вміннями. Так ми приєднались до лав місцевого підрозділу ТРО, і взялись за налаштування систем відеоспостереження та зв’язку на одному з пунктів тимчасового перебування добровольців", — зазначає "Найк". Воїн на псевдо

Брати близнюки Ілля та Микита, facebook.com/okPivden
Брати близнюки Ілля та Микита, facebook.com/okPivden

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Брати потрапили у структурний підрозділ бригади та почали здобувати нові для себе знання з військового вишколу. В братів не залишилось рідних, то ж зараз вони - єдині наставники один одному. Відповідно й плани на майбутнє після перемоги у них спільні.

"До війни ми намагались обирати нові професії так, щоб завжди бути на різних позиціях та у різних сферах. Прикинь, я вивчаю нові мови програмування, а мій брат проєктує багатоповерхівки. А ввечері після робочого дня ми обмінюємось інформацією, кожен стосовно своєї справи, і шукаємо де ці нові знання можуть бути корисні. Це було настільки круто! Дотримуємось цього ж принципу і тут, у бригаді, допомагаючи один одному вже в нових реаліях", — розповідає доброволець-програміст Ілля з позивним "Егоїст". Ілля

Як зазначають у пресслужбі Оперативного командування "Південь", найбільша мрія "Егоїста" та "Найка" після війни — побудувати великий дім за власним проєктом і перевезти в нього своїх котів "Сноука" та "Тіма", за якими вони дуже сумують.

Нагадаємо, підполковник пригадав, як танкісти прорвалися до своїх із Маріуполя: шокуючі деталі виходу українських захисників з оточення

Як повідомляв "Знай.ua", морпіх "Фома" описав один з найстрашніших днів на фронті: "Бої тривали практично цілодобово"

Також "Знай.ua" писав, "Не радить докурювати цигарку, коли почули повітряну тривогу": воїн, який відповідає за оповіщення, розповів, як це працює насправді