Росіяни в Європі продовжують жити в ізоляції. Тепер у Франції їм заборонили відвідувати Венсенський замок.

Про це повідомляє портал 20 Minutes .

За останньою інформацією, після початку російської агресії в Україні було ухвалено рішення заборонити їх громадянам відвідувати замок Шато де Венсен, що у Франції. Все це знаходиться недалеко від Парижа і є популярним туристичним напрямком. На щастя, тепер росіяни цього ніколи не зможуть побачити.

Венсенський замок, фото: скріншот з відео
Венсенський замок, фото: скріншот з відео

І причина не лише у тому, щоб покарати людей за дії їхньої влади. Усередині зберігаються архіви французького Міністерства оборони, тобто це військовий об'єкт. А після початку війни у ​​Франції "обмежили доступ до військових приміщень міністерства громадянам Росії». Свої запити щодо документів можуть офіційно подати журналісти, однак, не факт, що навіть після цього буде видано дозвіл.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Вже навіть були інциденти, коли громадяни Росії скаржилися вкотре на "русофобію". При цьому у всьому вони звинувачують не свою владу, на жаль, а саме Західні країни.

Венсенський замок, фото: скріншот з відео
Венсенський замок, фото: скріншот з відео

Наприклад, 28 липня відвідувачів із Росії не пустили до замку. Біля входу охоронець попросив показати відвідувачів паспорт, після чого їм було відмовлено у доступі.

російський паспорт. Фото: скриншот Youtube
російський паспорт. Фото: скриншот Youtube

Нагадаємо, що Венсенський замок почали будувати ще 1334 року за указом короля Філіпа IV із династії Валуа. Він хотів створити фортецю, яка б не давала ворогам можливості зайти до Парижа. Пізніше почалася столітня війна, і будівництво тривало. Тільки за Карла V Венсенський замок став офіційною резиденцією французьких монархів, а за королеви Катерини Медичі, до замку почали прибудовувати ще два крила, після чого обладнали внутрішній двір. Тепер усієї цієї краси не побачать росіяни.

Нагадаємо, що ракетоносець путіна спровокував моторошну аварію: тиснув "своїх" прямо на дорозі .

Раніше повідомлялося, що колись можуть повернути окуповані території: американський генерал вселив надію

Також, Михайло Подоляк попередив Європу про створення путіним нових "квазіреспублік"