У Мелітополі дівчина прийшла подавати документи на вступ до педагогічного університету, замість того ледь не потрапила до борделю, встигла записати розмову з окупантом.

Одна з абітурієнток, не розгубилася та записала розмову з пропозицією вступити на контракт, а гроші заробити надаванням інтимних послуг. Їй запропонували робити масажі, у масажному салоні та солярії. Пропозиція надійшла від так званого "проректора" від рашистів.

Спочатку "проректор" розповідає, що бюджетних місць надто мало, на одне - 4 людини, а потім пропонує контракт. Щодо того, де дівчині взяти гроші пропонує невибагливу роботу у сфері послуг.

Це не складна робота, тебе швидко навчать. Дівчата масаж навчилися робити за два дні... Не хвилюйся, місто в нас маленьке, але постійних клієнтів достатньо, - пропонує дівчині окупант.

Популярні новини зараз
Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний"
Показати ще

Абітурієнтка записала пропозицію до інтимних послуг за вступ до вишу. Фото: скриншот з відео
Абітурієнтка записала пропозицію до інтимних послуг за вступ до вишу. Фото: скриншот з відео

Коли ж дівчина просить час, щоб подумати, то він каже, що "бажаючих" дуже багато, і часу на роздуми нема.

Раніше у ЗМІ Мелітополя з'являлася інформація про відкриття у Мелітополі у студентському гуртожитку масажного салону та солярію, який курирує призначений Є.Баліцьким псевдоректор Андрій Чуйков, колишній підполковник та старший викладач Університету Внутрішніх Справ.

Нагадаємо, ми писали, що окупанти тікають з Херсону, після підриву мостів ЗСУ - у Мелітополі не дочекаються.

Як повідомляв "Знай.ua" підготовка до втечі офіційно розпочалася: російські окупанти екстрено вивозять рідних із Мелітополя.

Також "Знай.ua" інформував, що литовський депутат потролив росіян, які хочуть отримати туристичну візу.