Самопроголошений диктатор Білорусі закликав готуватись до оборони. Про це він заявив у свіжому пропагандистському відеоролику.

За його словами, Білорусі знову загрожує Україна і, зважаючи на все, полк Калиновського.

"На Україні вже створюються якісь чи то полки, чи то батальйони для повалення не тільки влади. Але для того, щоб перевернути, відірвати Білорусь і приєднати до блоку НАТО. Знову хочуть нову Україну тут у Білорусії створити. Це неприпустимо", - знову марить диктатор Лукашенка.

Як повідомляв Знай раніше, зірка з "Кварталу 95" Юрій Великий змусив вусатого диктатора махати сокирою .

Цього разу на своїй сторінці в Інстаграм, де на оновлення від пародиста підписано 96,7 тисяч людей, Великий спародував лукашенка, який вирішив нарубати дров для європейців, щоб нібито "не дати Європі замерзнути".

Популярні новини зараз
Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Великий в образі лукашенко розмірковує, яку деревину відправити до Європи, чи то дуба, чи сосна. Але заявляє, що якби він дав дуба, то в Європі зраділи б. Далі пародист розповідає, що вони з Путіним більше вміють не рубати дрова, а ламати їх.