21 вересня українці лягали спати у радісному збудженні, адже з російського полону повернулися 215 наших захисників, серед яких і бійці полку "Азов", які до останнього захищали "Азовсталь".

Як стало відомо, 5 героїв-командирів "Азовсталі" обміняли на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу. Ще 200 військових обміняли на Віктора Медведчука, 10 полонених іноземців росія відпустила до Саудівської Аравії.

Росія передала 10 військовополонених в Україні іноземців Саудівської Аравії
Росія передала 10 військовополонених в Україні іноземців Саудівської Аравії

Зазначимо, що командири "Азова" - Денис Прокопенко "Редіс", Сергій Волинський "Волина", Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко - будуть до кінця війни в Україні у Туреччині.

Президент Володимир Зеленський висловив подяку президенту Туреччини Реджепу Тайіпу Ердогану за провідну роль у цьому процесі та всім, хто взяв участь у порятунку захисників.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Ми домовилися, що п'ятеро звільнених командирів «Азова» будуть у комфортних умовах у Туреччині до кінця війни і зможуть бачитися з сім'ями. Також Україна, на подяку за допомогу нашій державі, звільнила з полону росії п'ятьох громадян Великобританії, двох — США, а також громадян Марокко, Швеції, Хорватії. Дякую за сприяння Саудівській Аравії. Пам'ятаємо про всіх, хто перебуває в російському полоні, і зробимо все для їхнього порятунку" , - сказав президент України.

Володимир Зеленський, фото: ОПУ
Володимир Зеленський, фото: ОПУ

Нагадаємо, "Пташка" Катя Поліщук, Михайло Вершинін, засуджені іноземці: Україна повернула з полону захисників, у тому числі з "Азовсталі".

Раніше ми повідомляли, що Україна повернула захисників "Азовсталі" Паламара, Волинського та Прокопенка з російського полону.