Після оголошення мобілізації, яка мала бути частковою, військкоми вийшли на полювання за свіжим "м'ясом" за наказом путіна. Чоловіків різного віку, з усілякими хворобами і навіть залежностями відправляють у навчальні частини, а потім на війну в Україну.

Світ бачив, як путін оснащує свою жалюгідну армію іржавими автоматами та картонними бронежилетами, і умови у військових частинах теж не відрізняються особливим комфортом.

Мобілізація в росії, фото з вільних джерел
Мобілізація в росії, фото з вільних джерел

Солдат поселили в убиті казарми, де від одного необережного "чіху" може посипатися стеля. А чого варті матраци – на них явно є відходи життєдіяльності людини чи кров.

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Якщо навіть деякі росіяни не згодні з тим, що на війну відправляють непридатних чоловіків чи зовсім молодих хлопців, їм швидко закривають рота. Більш того, з такими сміливцями одразу розбирається поліція. Наочний приклад відео.

Чиновники розповідають про важкі часи для всієї росії і нагадують, що громадяни нести борг, навіть якщо доведеться воювати за хворі інтереси диктатора, якому начхати на життя мільйонів людей.

Раніше ми писали про те, щоб безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна

Як повідомляв Знай.ua, правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про задуми путіна

Також портал Знай.ua писав, що Еммануель Макрон спробував пояснити, чому у путіна "потік дах": коронавірус, ізоляція та недолік поваги