Китай за прикладом багатьох країн почав відгороджуватися від своєї великої та агресивної сусідки. Почали встановлювати огорожі та колючий дрот навколо кордону.

Про це пише місцеве видання Biang.

Справа в тому, що в китайському окрузі Хейхе, що межує з росією, встановили огорожі вздовж усієї річки Амур. До введення мосту в експлуатацію нічого такого не було, але через нестабільну ситуацію у світі все змінилося.

Їх могли встановити для того, щоб запобігти можливим спробам порушення державного кордону з боку Росії.

Кордон Китаю та росії, фото: вільне джерело
Кордон Китаю та росії, фото: вільне джерело

Популярні новини зараз
Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Керівник Управління водного господарства Народного уряду міста Ян Чжаньхун зазначив, що зведення всіх огорож було проспонсовано за рахунок інвестицій. На укріплювальній греблі також зуміли поставити водні щити, які дозволяють контролювати рівень води у річці.

Кордон Китаю та росії, фото: вільне джерело
Кордон Китаю та росії, фото: вільне джерело

Тобто навіть дружній для Росії Китай почав поступово ізолюватися від них, оскільки від диктатора путіна можна очікувати будь-якої агресії. Це добрий знак, і якщо так піде далі, то президент змусить шляхи закінчити війну в Україні на вигідних для України умовах.

Китайський і російський президенти, фото: вільне джерело
Китайський і російський президенти, фото: вільне джерело

При цьому в мережі останні тижні ходять чутки про підготовку державного перевороту, під час якого голова Компартії КНР Сі Цзіньпін буде зміщений, і на його місце прийде новий лідер. Це дуже лякає путіна, адже в такому разі Китай почне дружити зі США.

Нагадаємо, що у Міноборони розповіли, як відбувається підготовка до зимового сезону для ЗСУ: дефіцит форми пообіцяли прибрати

Раніше повідомлялося, що Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою .

Також експерт передбачав руйнування світового порядку протягом кількох років: через путін кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю .