Відомі українські військові та політичні експерти висловилися щодо жалюгідних спроб диктатора путіна захопити Україну. Деколи навіть здається, що він працює спеціально на шкоду своїй країні.

Про це під час свого ефіру на YouTube поговорив політолог Юрій Романенко із учасником контрнаступу у Харківській області Святославом Дубіною.

Вони склалися враження, що диктатор путін насправді є агентом ЦРУ, оскільки вирішив знищити росію в прискореному режимі, і всі його дії лише шкодять народу та державі загалом.

Юрий Романенко и Святослав Дубина, скриншот: YouTube
Юрий Романенко и Святослав Дубина, скриншот: YouTube

"Це ніяк не йде в скарбничку російською. Є ж версія, що путін агент ЦРУ. Він реально робить все, щоб за сім місяців таку економіку знищити армію. Це потрібно було так логічно все це вибудувати, це просто вже сокира в спині. Моє глибоке переконання, що нам треба займатися звільненням територій, але це не приведе нас до перемоги", - зазначає Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

путін, фото: скріншот з відео
путін, фото: скріншот з відео

Він вважає, що перемога для України настане після стабілізації економіки, інформаційного фронту, і займатися цим усім потрібно вже зараз, адже потім на нас чекатимуть нові випробування.

Щодо путіна, то він лише за сім місяців повномасштабної війни в Україні привів свою країну в повну ізоляцію. Якщо спочатку більша частина народу підтримувала його рішення через сильну пропаганду, то зараз тільки зростатимуть бунти. Він відправляє простий народ гинути на фронті, при цьому не забезпечуючи їх потрібною амуніцією. Можна сміливо сказати про те, що він займається не лише геноцидом українського народу, а й російського. Це все вкрай погано для нього скінчиться, як і для Адольфа Гітлера свого часу.

Нагадаємо, що у Міноборони розповіли, як відбувається підготовка до зимового сезону для ЗСУ: дефіцит форми пообіцяли прибрати

Раніше повідомлялося, що Олексій Данилов розповів українцям, як вижити за ядерної атаки .

Також Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою