Стало відомо про те, що російський диктатор путін почав давати особисто вказівки командувачам на війні в Україні, а ось своєму підлеглому Сергію Шойгу він більше не довіряє.

Про це пише американський Інститут вивчення війни.

Варто зазначити, що бюрократичні збої в російській частковій мобілізації вказують на те, що російський диктатор путін знову співпрацює безпосередньо з командувачами своїх військ. Тобто, він приймає рішення щодо дій гарматного м'яса на полі бою. Тепер не дивно, чому вони зазнають так багато втрат останнім часом.

Таким чином кривавий диктатор намагається обійти стандартну процедуру, в якій комунікація здійснюється через Міністерство оборони, і на це є причина. Путін більше не довіряє Сергію Шойгу після кількох місяців провалів. Але краще їх справи не стали.

Популярні новини зараз
Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу"
Показати ще

Наприклад, він перекинув непідготовлені резерви відразу на гарячі точки фронту, не давши їм навчитися базовим речам.

Самі командувачі також зацікавлені у додатковій допомозі, однак вони ніби не усвідомлюють того факту, що це їм не допоможе.

"Суперечливі і непослідовні наративи, що використовуються кремлівськими чиновниками і Міноборони Росії про процедури мобілізації, можуть вказувати на те, що Путін як верховний головнокомандувач віддавав накази, що розходяться або суперечать один одному", - йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Нагадаємо, що у Міноборони розповіли, як відбувається підготовка до зимового сезону для ЗСУ: дефіцит форми пообіцяли прибрати

Раніше повідомлялося, що Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою .

Також експерт передбачав руйнування світового порядку протягом кількох років: через путін кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю .