Білоруси слідом за росіянами вирішили підключитися до челенджу втечі з країни на тлі мобілізації. Процеси розвалу вже запущені та їх не зупинити.

Справа в тому, що у мережі почали з'являтися кадри з білоруського кордону. Там уже почалися пробки з охочих у короткий термін залишити країну. Все не просто так, адже їхній самопроголошений лідер славиться любов'ю брати приклад зі свого колеги.

У середині вересня путін оголосив часткову мобілізацію у себе в країні, а це означає, що для білорусів також є високий ризик. Він може або почати її відкрито, або робити це приховано.

Кордон Білорусі, фото: вільне джерело
Кордон Білорусі, фото: вільне джерело

Білоруси побоюються, що все до цього йде, і за прикладом росіян почали тікати з країни до Польщі.

Популярні новини зараз
Хто такий Персі Хайнс Вайт: всі подробиці про красеня Ксав'єра з "Венздей" від Netflix 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Так, наприклад, на пункті пропуску "Варшавський міст" утворилася величезна черга автомобілів із білоруськими та російськими номерними знаками.

Кордон Білорусі, фото: вільне джерело
Кордон Білорусі, фото: вільне джерело

Тобто спочатку росіяни заполонили всілякі кордони вдаючись біженцями, а тепер ще й друга країна, на території якої не ведеться війна, позбавляється народу.

І все через двох старих диктаторів, які уявили собою творцями цього всесвіту.

Кордон Білорусі, фото: вільне джерело
Кордон Білорусі, фото: вільне джерело

Тим часом для росіян країни вже почали закривати кордони, бо не готові прийняти такий потік людей, тим більше після тієї агресії, яку почав наприкінці лютого путін.

Нагадаємо, що путін переміг росіян: страх перед владою перевершив страх смерті

Раніше повідомлялося, що путін може застосувати ядерну зброю проти України: представник ГУР Вадим Скибіцький

Також росіяни проти путінської мобілізації: у прокуратурі вже обіцяють 15 років за ґратами