З'явилися нові подробиці щодо можливого повторного наступу російських окупантів на Київ. Чи зможе диктатор путін втілити цей план?

Про це повідомив у своєму новому інтерв'ю генерал-лейтенант Сергій Наєв в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Наразі Збройні сили України роблять все можливе для того, щоб зміцнити оборону в уразливих областях, і тим самим не допустити повторного наступу на столицю. Вони враховують усі свої попередні помилки, і тепер ворогові буде набагато важче здійснити свої криваві плани.

Сергій Наєв
Сергій Наєв

Київ все ще залишається у пріоритетах у путіна, і шанс на те, що він зможе повторити свій напад знову, як це було вже 24 лютого, безперечно залишається. Він і залишиться, доки ця війна не буде повністю закінчена.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Крім того, наші захисники набралися досвіду після ведення бойових дій на Київському напрямку, і вже зміцнили оборону.

"Ці шанси є, звичайно, тому що він (Путін – ред.) ніколи не відмовиться від своїх намірів захопити Україну і безпосередньо столицю нашої держави. Вона справді перебуває в пріоритетах її злочинних планів. Станом на даний момент такої загрози немає, бо накопичення сил для вторгнення ми не спостерігаємо. Що буде далі? Це все залежить від його рішень, звісно, ​​а також від наявності сил та засобів", - уточнив він.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Для зміцнення дільниць до роботи залучили військові адміністрації, і тепер підготовка істотно відрізнятиметься. Як мінімум, тепер у нас є досвід, а також регулярні поставки озброєння від наших західних партнерів.

"Крім цього, в результаті проведення заходів мобілізації, створено велику кількість нових військових частин, які виконують завдання, зокрема тут і на Київському напрямку", - зазначив командувач Об'єднаних сил ЗСУ.

Буча, фото: скріншот з відео
Буча, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, що росіян мобілізували і вони ще мають розщедритися: змогли забезпечити "гарматне м'ясо" лише повістками

Раніше повідомлялося, що путін стягнув військову техніку до грузинського кордону, почали споруджувати блокпости .

Також росіяни все ще утримують у полоні тисячі українців, серед яких багато мирних та жінок .