Загострення з боку білорусі дедалі більше хвилює українців. Після того, як путін нашпигував країну картопляного диктатора зброєю, схоже, почалася мобілізація.

Військовий ЗСУ Анатолій Штефан, з позивним Штірліц, який також веде свій блог показав одну з перших повісток які почали надходити білорусам. Повістку він оприлюднив на своєму Twitter.

Олександр Лукашенко і Володимир Путін, фото: Знай.ua
Олександр Лукашенко і Володимир Путін, фото: Знай.ua

Білорусам почали надсилати повістки. Картопляний фюрер вирішив тихо розпочати мобілізацію за наказом путлєра? Чого мовчите білоруси? - пише блогер.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

Популярні новини зараз
61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі
Показати ще

У коментарях білоруси коментують, що не будуть воювати з Україною, проте українці їм не вірять та підкреслюють, що Валерій Маркус просто так нічого б не казав.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, галас розпочався через пораду військового ЗСУ Сержанта Валерія Маркуса про те, що мешканцям Волинської та Рівненської області на місяць краще поїхати відпочивати.

Після того військові аналітики та військова адміністрація зазначених областей заявила, що причин для паніки нема.

Нагадаємо, ми писали, що на путіна знову починають тиснути прихильники війни, і втрата Херсона прискорить здачу влади.

Як повідомляв "Знай.ua" окупанти вперше визнали великі втрати на фронті, але звинуватили у всьому погоду.

Також "Знай.ua" інформував, що українські партизани продовжують справу своїх дідів, і розносять на порох ворожу армію.