Росія почала застосовувати в Україні одні з новітніх безпілотників під назвою «Тахіон». Вони призначені для ведення розвідки і вже використовуються окупантами в Україні.

Він має в характеристиках наявність тепловізора, фото та відеокамеру. У такий спосіб росіяни намагатимуться шукати замасковані позиції противника і використовують їх військовослужбовці розвідувальних підрозділів Сухопутних військ.

Окупанти обкрадають українські магазини та музеї. Фото: скриншот з відео
Окупанти обкрадають українські магазини та музеї. Фото: скриншот з відео

Це все малий клас безпілотників і був спроектований місцевими інженерами. Тобто є величезні сумніви, чи нормально вони працюють.

Виконаний він у формі "крила, що літає", і протягом доби він може працювати для збору інформації про українських захисників. На щастя, ВСУ вже вміють із ними справлятися, і це ніяк не допоможе ворогам здобути нові успіхи на фронті.

Популярні новини зараз
Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти
Показати ще

Безпілотники, фото: скріншот із відео
Безпілотники, фото: скріншот із відео

Технічні характеристики:

  • Злітна вага: 7 кг;
  • Швидкість польоту: 100 км/год;
  • Стеля: 4 км;
  • Радіус дії: 40 км.

Проблемою є те, що його можна використовувати за температури до -30 градусів, на відміну від іранських безпілотників камікадзе, які вони вже перестали використовувати в Україні.

На щастя, вони не несуть жодної загрози мирному населенню, але можуть трохи зіпсувати плани ЗСУ, хоч і трохи. У будь-якому разі ніякої перемоги їм не бачити.

БПЛА, фото: вільне джерело
БПЛА, фото: вільне джерело

Нагадаємо, про наступ ЗСУ на Білгород: кому це потрібно

Раніше повідомлялося, що абсолютно "раціональна гра" путіна зламана - "розклад" не виправдався

Також у Генштабі назвали точну кількість білорусів, які готові напасти на Україну: цифра вас розсмішить