Бойовика з «ДНР» Ігоря Стрєлкова-Гіркіна вигнали з російської армії. Навоювавшись повернувся назад до Москви.

Про це він повідомив у власному Telegram-каналі, де не з'являвся кілька місяців через проходження військової служби.

Раптом він заявив, що вже "навоювався", і тепер перебуває у російській столиці - у Москві.

Це була для нього вже третя спроба воювати проти українських захисників, і вона не повінчалася успіхом. У всьому він звинуватив некомпетентне командування його полку та тиск "згори".

Стрєлков-гіркін. Фото: скриншот з відео
Стрєлков-гіркін. Фото: скриншот з відео

Популярні новини зараз
Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

"Знаходжусь у Москві. Спроба №3 взяти безпосередню участь у бойових діях проти збройних сил шановних київських партнерів (їх тепер у зведеннях МО називають "бойовиками") не увінчалася успіхом, хоча була дуже близька до того", - написав засмучений Ігор Гіркін.

Він зазначив відразу, що після прибуття до так званої "ДНР" відразу пішов і вступив до лав добровольців, і навіть отримав тимчасове посвідчення від "військкомату". Там було зазначено, що той перебуває на посаді гранатометника. Мабуть, щось пішло не так.

Iгор Гiркин, фото: Telegram
Iгор Гiркин, фото: Telegram

В результаті він став неофіційно начальником штабу, відвідував Донецьк, їздив у Сватове, а через місяць узагалі дізнався, що його немає у списках особового складу полку, і його обурив цей факт.

"Ще з жовтня і до кінця листопада я перебував у складі N-ського батальйону N-ського полку незаконно, незаконно ж носив зброю та боєприпаси, незаконно виїжджав у район проведення "СВО" та у прифронтову зону. Якби у зазначених поїздках зі мною що -то трапилося - то... треба пояснювати, що це було б видали за "самодіяльність авантюриста Гіркіна" чи (у кращому разі) нещасним випадком під час "волонтерської діяльності"?", - обурився Гіркін.

Нагадаємо, що політолог назвав перші провісники великої революції в Росії: все залежатиме від виборів та путіна

Раніше повідомлялося, що диктатор путін знову продемонстрував усі ознаки того, що йому залишилося недовго: трясуться руки та сповільнилася реакція

Також, хто обстріляв Хакасію: на Росії залишилося без опалення 70 тисяч людей у ​​лютий мороз