Збройні сили України можуть звільнити нові території вже в грудні, а на росіян чекає черговий котел.

Про це 24 каналу розповів полковник запасу ЗСУ, військовий експерт, льотчик-інструктор Роман Світан.

За його словами, українські захисники мають гарну стратегічну перевагу над росіянами, і якщо все продовжить йти за планом, тоді ще низка нових територій знову опиниться під нашим контролем.

Воїни ЗСУ. Фото: скриншот Facebook
Воїни ЗСУ. Фото: скриншот Facebook

Для наших захисників це вже дев'ята зима, коли їм потрібно захищати власну свободу та території, і вони чудово розуміють усі нюанси такої погоди. На відміну від самих росіян, яких набирали за оголошенням.

Популярні новини зараз
Ігор Ніколаєв у лікарні з інфарктом: життя висить на волосині Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен
Показати ще

На Запорізькому напрямку окупанти фактично затиснуті між лінією фронту та Азовським морем, чим можуть і скористатися ЗСУ. А якщо буде ще й завдано повторного удару по Кримському мосту, угруповання на півострові та в Херсонській області опиняться в оперативному казані.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

"У нас дуже хороші стратегічні позиції. Тому Запорізьку, Херсонську і, можливо, Крим ми вже можемо почати звільняти ще до Нового року. Принаймні можемо протягом грудня підійти до Криму – одного з переходів до Арабатської стрілки, Чонгара чи Перекопу", - каже Роман Світан.

Такі успіхи будуть можливі лише у випадку, якщо партнери нададуть нам достатню кількість зброї.

Нагадаємо, про наступ ЗСУ на Білгород: кому це потрібно

Раніше повідомлялося, що абсолютно "раціональна гра" путіна зламана - "розклад" не виправдався

Також у Генштабі назвали точну кількість білорусів, які готові напасти на Україну: цифра вас розсмішить