З документів випливає, що лукашенко працював на КДБ СРСР і був відомий під позивним "Валет".

Лукашенко був агентом КДБ СРСР із позивним "Валетом" і раніше виконував розвідувальні заходи. Принаймні такий висновок зазначений у нібито характеристиці Лукашенка, скрін фото якої зараз поширюється у ЗМІ. Її правдивість не підтверджено.

лукашенко. Фото: скриншот Youtube
лукашенко. Фото: скриншот Youtube

Серед іншого там також вказано, що "Валет" "падок на жінок, особливо неповнолітніх".

Також у документі зазначено, що "Валет" є щирим, легко входить у довіру. Політично розвинений, добре стежить за обстановкою в країні та у світі - сходиться, принаймні, звідки на Білорусь готувався напад знає добре.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Українцям можуть "заморозити" пенсії: на яких підставах та як відновити виплати Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Скільки нардепів пішло на фронт: дітей парламентарів взагалі не знайти в окопах
Показати ще

[quote author=" - сказано в повідомленні."]Надзвичайно хитрий, схильний до інтриг і прагне влади над оточуючими. Використовує співробітництво з органами КГБ у своїх інтересах.

Як стає і зрозумілою любов білоруського диктатора до карт: через брак гральних хоча б до географічних.

Скриншот документа
Скриншот документа

Якщо це дійсно так, тоді стає зрозумілим, чому лукашенко грає під дудку путіна, адже вони й надалі можуть бути пов'язані роботою у колишній організації, як то кажуть, колишніх КДБшників не існує.

Нагадаємо, ми писали, що путін вперше озвучив офіційні цілі війни, проте вустами Пєскова та Лукашенка: "Український народ знищується".

Як повідомляв "Знай.ua", що путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні.

Також "Знай.ua" інформував, депутат з Латвії викликав "пожежу" серед росіян, та вказав, звідки взялась їхня "нація": "Намагались говорити українською".