Повномасштабна війна Росії проти України стала найтехнологічніше просунутою в історії людства.

Про це повідомляє американська газета The Washington Post.

Союзники зі Сполучених Штатів Америки постачають ЗСУ зброю, яка дає нашим захисникам перевагу перед російськими окупантами, яких набагато більше.

ЗСУ. Фото: кадр з Facebook
ЗСУ. Фото: кадр з Facebook

Також українські військові можуть аналізувати розстановку своїх сил та супротивника, а от у росіян такої можливості немає. Це і дозволяє нам атакувати ворожі позиції різними способами.

Популярні новини зараз
Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Астрологиня назвала три міста, де буде небезпечно: радить приготуватися до "спекотного" квітня Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Дрони постійно проводять спеціальну розвідку, система отримує дані, після чого починається атака.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

"Потужність просунутих алгоритмічних бойових систем настільки велика, що перевагу, яку вона дає, можна порівняти з перевагою тактичної ядерної зброї над конвенційною. Широка маса часто недооцінює цей параметр, але наші супротивники вже усвідомили помилковість такого підходу", - зазначає у коментарі виданню Алекс Карп. директор компанії Palantir, що розробляє програмне забезпечення.

Також, ще одним важливим та значущим фактором, який визначає перевагу наших військових, це згуртованість та дух українців. Вони не зневіряються навіть у найскладніші моменти. Якщо так піде й надалі, тоді війна закінчиться незабаром перемогою України.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Нагадаємо, що путін морально готовий застосувати проти України ядерну зброю .

Раніше повідомлялося, що вдалий контрнаступ ЗСУ на Крим: Бен Ходжес розповів, коли українці підуть у наступ

Також, путін планує закрити кордони для чоловіків після загальної мобілізації, гра на виживання починається