Втрати Збройних сил України на сьогоднішній день приблизно в 10 разів менші, ніж у ворога, а на весну обидві сторони готують свій наступ. До чого ж готуватись у найближчі місяці.

Про це розповів голова Міністерства оборони України Олексій Рєзніков у своєму новому інтерв'ю для порталу ВВС.

Олексій Резніков, фото: Міноборони
Олексій Резніков, фото: Міноборони

Він повідомляє, що Москва зараз намагатиметься зібрати свої "сили", щоб розпочати навесні наступ із районів, які вже були раніше окуповані. Йдеться як про Південний напрямок, так і про Схід.

Весна - найкращий період для відновлення наступу для всіх сторін... Ми розуміємо, що вони будуть готові почати і, звичайно, ми повинні бути готові почати. Олексій Резніков

Популярні новини зараз
7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання "Росіяни готують сюрпризи": відома тарологиня передбачала небезпеку з боку Криму, але наші бійці готові Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається
Показати ще

При цьому чоловік практично повністю переконаний, що вони не будуть використовувати для цієї мети територію Білорусі, тому громадянам потрібно бути спокійнішими. Рух із півночі у них займе дуже багато часу, а таких ресурсів у них точно немає.

ЗСУ. Фото: Facebook
ЗСУ. Фото: Facebook

За цей час українській стороні потрібен час для перегрупування та переозброєння, поки наші захисники очікують на постачання західного озброєння.

До речі, Міністр оборони вважає, що де-факто Україна вже давно стала членом НАТО, хто б щось не говорив. У нас вже давно є потрібна зброя, і що головне, розуміння, як її потрібно використовувати.

Перемога обов'язково буде за нами, і це лише питання часу.

Олексій Резніков, facebook.com/reznikovoleksii
Олексій Резніков, facebook.com/reznikovoleksii

Нагадаємо, що путін намагається зламати плани ЗСУ на контрнаступ ядерними провокаціями в Білорусі .

Раніше повідомлялося, що з путіна глузують навіть шанувальники: готує росію до капітуляції, а себе – до Гааги .

Також хто може стати останнім президентом Росії перед розвалом: затримається на кілька місяців