Стало відомо про те, яким насправді може бути перебіг війни у ​​2023 році. Чи можемо ми розраховувати на те, що ЗСУ подарують нам перемогу найближчими місяцями.

Про це йдеться в аналітичному звіті авторитетного рейтингового агентства Fitch Ratings.

За словами експертів, на жаль, війна збереже свій повномасштабний характер у 2023 році, оскільки жодна сторона не готова йти на поступки.

Протест проти війни. Фото: скрін youtube
Протест проти війни. Фото: скрін youtube

"Ми не бачимо будь-яких помітних змін з метою президента Путіна щодо підриву суверенної цілісності української держави, тоді як успішні контрнаступи України в Херсоні та Харкові роблять ще більш малоймовірною поступку значної території, захопленої Росією", - вважають аналітики.

Популярні новини зараз
Нахамили та зробили винним: у "Ощадбанку" не захотіли допомагати українцеві, у якого з картки зникли гроші Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче З яких сніданків не можна розпочинати день: головні вороги здоров'я ховаються під виглядом корисної їжі Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить
Показати ще

Хоча в останні кілька місяців стратегічна перевага на боці ЗСУ, військової переваги все ж таки не видно ні в офіційного Києва, ні в диктаторської Москви. Усе це перетворює війну на затяжний конфлікт довгі роки.

Навчання ЗСУ. Фото: скриншот Youtube
Навчання ЗСУ. Фото: скриншот Youtube

Витрати обох сторін щодня лише зростають, як і втрати особового складу.

"Протягом тривалішого періоду перспектива врегулювання шляхом переговорів стає більш імовірною, оскільки витрати для обох сторін зростають, хоча це цілком може набути форми скоріше "замороженого конфлікту", ніж сталого світу", - вважають в агентстві.

Сподіваємося, що війна справді закінчиться вже цього року перемогою України, а Росія раз і назавжди зрозуміє урок, що нападати не можна ні на кого.

Переговори, фото: скріншот з відео
Переговори, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, що російська пропагандистка назвала маріупольців зрадниками та ворогами: здійснюють диверсії

Раніше повідомлялося, що в ОПУ розповіли долю алкоголіка Медведєва після поразки путіна

Також американець не втік з України після 24 лютого, а став на захист зі зброєю в руках