У Росії п'яний прапорщик убив молодого контрактника. Щоб якось згладити провину з нього зробили героя, який загинув у бою. Все, що потрібно знати про Росію.

Про це повідомляють місцеві журналісти, і довідалися про це зі зведення російської військової прокуратури Воронезького гарнізону.

Справа в тому, що п'яний прапорщик просто вистрілив у 24-річного підлеглого контрактника. Потім він зрозумів, що припустився фатальної помилки, і пропагандисти допомогли його виправдати швидко.

Російські "герої", фото: вільне джерело
Російські "герої", фото: вільне джерело

Сталося це ще у квітні минулого року, і звали загиблого Микиту Фролова. У документі розписали всі деталі того, що сталося, але в народ мчить на повістку про те, що той загинув у бою.

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще

"Приблизно о 12 годині 12.04.2022 старший прапорщик Живітченко А.С., перебуваючи у стані сильного алкогольного сп'яніння, збудував 12 військовослужбовців за контрактом військової частини 91701, зокрема єфрейтора Фролова Н.А. Після цього Живітченко А.С. витяг з кобури пістолет ПМ, відправив патрон у патронник і зробив не менше п'яти пострілів у напрямку військовослужбовців, які стояли перед ним", - йдеться в повідомленні.

Російські "герої", фото: вільне джерело
Російські "герої", фото: вільне джерело

Після цього диктатор путін нагородив «героя» посмертно орденом мужності, а в його рідному місті встановили з ним білборд та провели на його честь боксерський турнір.

Прямий доказ того, що для росіян життя людей є простим звуком.

Російські "герої", фото: вільне джерело
Російські "герої", фото: вільне джерело

Нагадаємо, що американець назвав суму податків, яку громадяни сплачують за допомогу Україні

Раніше повідомлялося, що названо причину, для чого на дахах Москви з'явилося ганебне ППО

Також у США хочуть обвести партнерів України навколо пальця заради німецьких танків