Одеса на початку повномасштабної війни стала ще однією метою російських окупантів, разом із Києвом, Маріуполем та Миколаєвом.

Загарбників, які обстрілювали місто і продовжують зараз це робити (особливо пцілячись на околиці міста), не зупиняє навіть те, що в Одесі багато їхніх співвітчизників.

Одеса, фото: Думська
Одеса, фото: Думська

Особливо важко переживають війну Росії з Україною літні одесити, які не мають сил та можливостей втекти від війни. Евакуація для них може виявитися надто напруженою та фізично виснажливою, пише Washington Post.

Хтось вирішив залишатися до останнього через вірність і любов до власного будинку. Такі люди чинять шалений опір спробам їх евакуювати, незважаючи на вмовляння членів їхніх сімей.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Для 90-річної незрячої Ганни Чуриляні те, що кажуть щовечора у телевізійних новинах, звучить жахливо.

Фото: Washington Post
Фото: Washington Post

"Всі ці вибухи такі страшні. Я їх не бачу, але відчуваю всім тілом", - зізнається жінка.

Вона народилася в Уральських горах у Росії, а потім разом із братами та сестрами переїхала в Україну. З усієї родини живою залишилася тільки вона, і Україна – її будинок. Її батько та брат воювали проти фашистів у Другу світову, а тепер її баатьківщина нищить її рідну хату.

Фото: Washington Post
Фото: Washington Post

"Я просто чекаю, коли закінчаться мої дні" , - каже вона.

Нагадаємо, що воїни ЗСУ ліквідували буддиста, який заскочив до останнього автобуса на фронт.

Раніше ми повідомляли, що новозеландський доброволець врятував друга з України після 2 місяців полону: був у жахливому стані та пив антифриз.