Засновник ПВК "Вагнера" ​​"наслідував" володимира путіна в інтерв'ю національному телебаченню, оскільки він нібито позиціонує себе для участі у президентських виборах наступного року.

Приватна армія Євгена Пригожина стає все більш важливою для російських збройних сил, формуючи вістря наступу на ключові міста, такі як Соледар, Попасна та Лисичанськ. Оскільки терористи Вагнера не залишає спроб захопити Бахмут, Пригожин, як повідомляється, сподівається отримати вигоду з можливого, як він думає, успіху своєї групи найманців і прийти до влади в Москві.

Кадиров та Пригожин, фото: вільне джерело
Кадиров та Пригожин, фото: вільне джерело

А після того, як він дав інтерв'ю російським журналістам, яке тепер було опубліковано його власним Федеральним новим агентством, аналітики американського аналітичного інституту Institute for the Study of War заявили, що це свідчить про його президентські "устремління".

Організація заявила, що інтерв'ю «примітно своїм унікальним форматом» і що "Пригожин, здавалося, імітував те, як Володимир путін знімає свої публічні зустрічі, або щоб тихо висміяти Путіна, або тонко натякнути, що Пригожин може стати президентом росії, як путін".

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі "Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

Володимир путін у Маріуполі, кадр з відео
Володимир путін у Маріуполі, кадр з відео

"Постановка інтерв'ю Пригожина поміщає Пригожина в кадр камери за письмовим столом, навпроти його аудиторії, так само, як це зазвичай відбувається на плівках зустрічей і фотосесій путіна, - йдеться в аналізі. - Цей стиль зйомки незвичний для Пригожина, оскільки публічні відеозвернення Пригожина зазвичай не використовують такий вілізований формат."

Аналітики вважають, що "рабовласник" вагнерівців міг спробувати пародувати кінематографічний стиль путіна в рамках більшої кампанії тролінгу з метою нападок на Кремль або провести неявні паралелі між Пригожиним та кабінетом президента росії.

Євген Пригожин, скріншот: YouTube
Євген Пригожин, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що росіяни не позбудуться так швидко шляху, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту".

Раніше ми повідомляли, що після численних провалів в Україні, Пригожин готується згорнути операції "Вагнера" ​​- аналітики.