Останнім часом ватажок банди ПВК "Вагнер" Пригожин видає перли, які дуже псують репутацію Шойгу і в принципі всього військового керівництва рф.

То він показує тіла вбитих окупантів, то заявляє про нестачу боєприпасів, то приймає рішення відкликати своїх головорізів з Бахмута, то розповідає про втечу військових з позицій...

Євген Пригожин, скріншот: YouTube
Євген Пригожин, скріншот: YouTube

Звичайно, пересічному українцеві цікаво дізнатися, чи все, що виходить з рота Пригожина, є правдою і якщо щось із цього - істина, то що саме. Відповідь це питання знають в українському ГУР. Непорушний Кирило Буданов поділився своїми даними про правдивість слів Євгена Пригожина.

Глава розвідки все ж таки переконаний, що ватажок так званої ПВК "Вагнер" у більшості випадків все-таки говорить правду. Про це він розповів в інтерв'ю YouTube-каналу "Різні люди".

Популярні новини зараз
Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

"Деякі речі… не те що неправдиві — просто двояко сприймаються. Але 80 відсотків того, що він каже, — чиста правда… Є деякі незручні моменти, навіть мені не дуже приємно визнавати. Але ПВК, яку умовно називають "Вагнер", показала свою максимальну ефективність - на відміну від російської армії, яка показала максимальну неефективність. На тлі цього конфлікти ще загострилися", - зазначив голова української розвідки.

Кирило Буданов
Кирило Буданов

Буданов також зазначив, що скарги Пригожина на відсутність снарядів та підтримки пояснюються "певною заздрістю" на тлі конфлікту з військовим керівництвом Росії, яке " робить все, щоб фізично стерти всі ці підрозділи".

Нагадаємо, що шаманка Сейраш попередила про радісні новини: "Готуються жести доброї волі".

Раніше ми повідомляли, що коригувальника ударів по Україні засудили до вищої міри: діти можуть про нього "забути".