Пластична хірургія не тільки не стає менш популярною, а лише набирає обертів, видозмінюючись при цьому. Так, у США за останній рік зріс попит на пластичне втручання від "стервозного обличчя".

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Так, пластичний хірург з нью-йоркської клініки Shafer Plastic Surgery & Laser Center доктор Девід Шефер розповів, що таких запитів стало в рази більше в порівнянні з минулим роком.

Жінки скаржаться на те, що у розслабленому стані їх обличчя стає похмурим або злим. Це стається мимоволі, однак доставляє чимало незручностей. Лікарі стверджують, що цього можна позбутися лише завдяки декільком уколам.

View this post on Instagram

Well my day got pretty crazy! Holy smokes this story has legs! That isn’t even all it! Hahaha! Inside Edition called my mom on the farm in Ohio to find me. Whoopsie! So now my mom knows! Shit gets real when mom knows... Hahaa! @shaferplasticsurgery what kind of fire did we start? Also I think we need to get ahold of @kellyripa. I think the last screen shot she might just have a little RBF herself! #rbfparty #bitchesgetthingsdone #restingbitchface #mybitchisverymuchalive #itsjustadisguise #letsbitchaboutit #basicbitch #restingbrunchfacenotbitchface

Популярні новини зараз

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

A post shared by Hope Davis Numbers (@hope_d_hope) on

Так, для того, щоб зробити обличчя менш похмурим, хірурги вколюють філлери й ботокс в області навколо рота і під бровами. Ця процедура займає менше півгодини. Спершу з'являється набряк на обличчі, однак за декілька днів він спадає. Ефект процедури тримається до двох років, залежно від особливостей людини.

Зазначимо, що "стервозний" вираз обличчя отримав назву resting bitch face. Такий термін виник у 2012 році. Його головними ознаками є опущені кутики губ, примружені очі та нижня губа, яка випирає вперед. Таке обличчя може здаватися не тільки стервозним, а й стомленим.

Нагадаємо, поки українці скаржаться на медицину, іноземці мчаться сюди: чому обирають вітчизняних лікарів.

Як повідомляв портал Знай.ua, субсидії, пенсії та стипендії українців чекає масштабна перевірка: кому доведеться попрощатися із виплатами.

Також портал Знай.ua писав, нові лікарі, обладнання та багато іншого: як зміниться швидка допомога після реформи медицини.