Користувачі месенджера Telegram з Білорусі почали скаржитися на труднощі доступу. Багато пов'язали це з недавньої блокуванням його на території Російської Федерації.

Білоруси зазнали на собі відлуння російської блокування. І їм це не сподобалося. Абоненти мобільних операторів МТС і Velcom почали скаржитися на проблеми з додатком. А клієнти ByFly і зовсім не змогли відкрити месенджер.

При кожній спробі їм видавало помилку доступу. Таке траплялося при відкритті сайту месенджера у браузері. Мобільні програми повідомляли про аварійне завершення роботи.

Білоруські абоненти впевнені, що подібні несправності можуть бути пов'язані з блокуванням Telegram на території РФ. Саме тому він не функціонує, що білоруські оператори можуть "виходити в інтернет" через російських провайдерів, якими був закритий доступ до додатка.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Астролог побачив у травні "лихо" для України На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого У МВС попередили водіїв: для керування авто потрібно пройти спецпроцедуру – інструкція
Показати ще

13 квітня було оголошено рішення суду, згідно з яким до месенджеру Telegram на території РФ повинен бути обмежений доступ. У понеділок, 16 квітня Роскомнагляд розіслав операторам зв'язку інформацію про обмеження доступу до Telegram, яке повинно бути виконано протягом 24 годин.

Це означає, що спецслужби досі вважають законним доступ до даних користувачів. 16 квітня рішення про блокування офіційно вступило в силу. Месенджер закривають через позову Федеральної служби безпеки, яка вимагає у компанії ключі доступу до листування. Судова тяганина триває вже більше року.

Кремль аргументував свої вимоги тим, що месенджер нібито перетворюється в "систему зв'язку для терористів". Такий висновок був зроблений після випадку в метро Санкт-Петербурга 3 квітня 2017 року, який нібито був організований через Telegram.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" покоління Z назвало саму популярну соцсеть. І нею виявився не Telegram.