Запорожці в паніці – з-під кранів кілька днів поспіль жителям подають іржаву воду незрозумілого кольору. Рідину, яка тече з кранів, більше схожа на технічну, ніж на питну воду. Така картина спостерігається майже по всьому місту.

В Запоріжжі з-під кранів тече бура вода.

Люди кажуть, що вода небезпечна не тільки для пиття, але й для купання. Фільтри просто не витримують – їм практично відразу потрібна заміна після відерця такої води. За словами мешканців селища Второмайского, є вже два звернення в лікарню дітей, яких мили водою з крана.

"Виявилося не тільки у нас в Олександрівському районі, так само Космос(публікація фото з 12.08 на Чумаченко така проблема) Шевченківський бере участь (Гортоп) у такій акції" - пишуть користувачі в мережі.

Мешканці обурені, а на їх скарги ніхто не реагує.

Популярні новини зараз
Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати
Показати ще

Користувачі соцмереж кажуть, що подають скарги в міську службу ще з 27 серпня, однак на звернення ніхто не реагує. Але зате КП "Водоканал" збирається вимкнути від водопостачання та каналізації боржників.

До такої воді навіть страшно підходити, не те, що пити.

Нагадаємо, що на Львівщині правоохоронці розслідують справу про придбання шкльних меблів за завищеними цінами.

Як повідомляв Знай.иа в Україну прийшло сильне похолодання, яке відчується в середу майже у всіх областях.

Знай.иа писав, що Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації на засіданні у вівторок, 3 вересня, затвердила підвищення граничних тарифів на поштовий зв'язок.