На днях стало відомо про страшну пригоду, яка сталася в Запоріжжі. Ще 26 серпня восьмирічний хлопчик стрибнув з 9-го поверху і розбився. Шансів вижити у дитини не було.

У поліції вважають, що це було самогубство.

З сюжету "Надзвичайних новин" стало відомо, напередодні трагедії батьки загиблого Антона перебували в стані алкогольного сп'яніння, сварили хлопчика і били. Через 10 хвилин він був вже мертвий.

Над дитиною знущалися батьки.

Сусіди не вірять, що 8-річний Антон міг покінчити життя самогубством, так як на тілі дитини не було ніякого одягу. У поліції вважають, що це самогубство. Але після трагедії батьки загиблого хлопчика ще жодного разу не з'являлися в квартирі.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, що фахівці з "корпорації добра" Google виявили цілий ряд шкідливих веб-сайтів, які при відвідуванні можуть непомітно зламати iPhone жертви.

Знай.иа писав, що у Шевченківському гаю Львова підходить до завершення реставрація старовинного вітряка, який був привезений із села Конотоп Чернівецької області і датується початком XX століття.